Internetowy E.Sklep Portal™. Twój profesjonalny sklep internetowy

Wydrukowano dnia: 29.03.2024, o godzinie: 16:22 przy użyciu komputera posiadającego adres IP: 44.223.36.100

30.08.2007
MŚ OSAKA 2007: medal Jesień po wspaniałym finiszu!

Anna Jesień (fot. AFP)
Anna Jesień wywalczyła brązowy medal w biegu finałowym na 400 metrów przez płotki podczas lekkoatletycznych MŚ w Osace. To drugi medal Polski na tej imprezie i 20. w historii (7 złotych-5 srebrnych-8 brązowych).

Rekordzistka Polski nieco słabiej rozpoczęła bieg, ale za to znakomicie finiszowała, co pozwoliło jej na wywalczenie brązowego medalu MŚ. W finale Jesień uzyskała czas 53,92, co jest jej drugim wynikiem w karierze.

Złoty medal wywalczyła Australijka Jana Rawlinson, która była już mistrzynią świata w 2003 roku. W finale uzyskała ona czas 53,31. Srebrny medal przypadł Rosjance Julii Pieczonkinie, broniącej tytułu mistrzyni wiata i rekordzistce świata - 53,50.